Sizin İçin

Her Zaman En İyisi

Toprağa dikilen her fidan 
Aldığımız oksijenin tohumlarıdır 
Tekirde oksijen üretiyoruz 
Üretimi bizden, dikmesi sizden olsun 

Biz Kimiz?

KURUMSAL

Hakkımızda

Ülkemizde gelişen fidan sektörünün içinde , emin adımlarla zirveye doğru çıkan Tekir Fidancılık, günden güne yaptığı çalışmalarla ismini bu sektör içinde özel bir yere koymaktadır. 2008 yılında Kahramanmaraş – Tekir kasabasında tecrübeli orman mühendisleri ve sağlam ekip arkadaşlar ile kurulan AB standartlarına uygun üretim tesisimiz, orman fidanları üretimi ile yola çıktı.

Bu üretim modeli ile, bölgede toprak ve iklim koşulları uyumu açısından orman fidanları üretiminin öncüsü olmakla birlikte son yıllarda meyve fidanları, sebze fidesi ve tarım ürünleri ile sektörde adından söz ettirmiştir.

Üretime 28000 m² açık alanda başlayan üretimimiz meyve ve sebze ürünlerinin de üretime dahil olması ile birlikte 40 dönüm alana çıkmıştır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.

Misyonumuz

Adaptasyon şartlarına bağlı üretim modeli ile, bölgede toprak ve iklim koşulları uyumu açısından orman fidanları üretiminin öncüsü olmakla birlikte son yıllarda meyve fidanları, sebze fidesi ve tarım ürünleri ile sektörde adından söz ettirmektir